ДЕЧИЈА НЕДЕЉА У БИБЛИОТЕЦИ

Поводом обележавања Дечије недеље (7-11. октобар), на Дечјем одељењу Народне библиотеке Смедерево, одржано је више програма.

У понедељак, 7. октобра, постављена је изложба књига под називом: „Ја сам дете, имам план: толеранција и љубав за сваки дан!“, која се може посетити до краја ове недеље.

Затим су уследиле радионице: у уторак, 8. октобра, одржана је радионица „Библиотека пуна књига да у глави буде мање бригаˮ са ученицима од петог до осмог разреда ОШ „Светитељ Саваˮ из Друговца; у среду, 9. октобра, реализована је радионица „Игром до себеˮ са ученицима другог разреда ОШ „Јован Јовановић Змајˮ из Смедерева; у четвртак, 10. октобра, одржана је радионица „Шта код себе волимˮ са полазницима Установе за дневни боравак деце, младих и одраслих особа са сметњама у развоју „Сунцеˮ.

За више фотографија са ових дешавања посетите званичну Фејсбук страницу Дечјег одељења Народне библиотеке Смедерево.