Наградни фото-конкурс

Поштовани,

Народна библиотека Смедеревоове године почиње са реализацијом циклуса наградних фото-конкурса под називом СВЕТ КРОЗ ОБЈЕКТИВ МЛАДИХ. Конкурси су намењени ученицима средњих школа, а први у овом циклусу носиће назив Поезија у сликама.

Ученици се позивају да дигиталним фотографијама илуструју своје омиљене песме или стихове. Уз фотографију је потребно послати и песму или стих који су аутору фотографије послужили као инспирација. Песме/стихови треба да буду на неком од страних језика.

Фотографије, песме/стихови и пријаве се достављају на e-mail fotokonkurs.nbsd@gmail.com.

Победника ће изабрати жири којег саставља организатор конкурса. Најуспешнији радови биће приказани на изложби, а победници ће бити награђени.

Пријаву и Пропозиције конкурса можете преузети на званичном веб сајту Народне библиотеке Смедерево.

Срећно!

ДодатакВеличина